Informujemy, że Żłobek Centrum Dziecięce Jasia i Małgosi jest wpisany do  Rejestru Żłobków prowadzonego przez Urząd Miasta Łodzi. 

Państwo jako rodzice macie dzięki temu pewność, że wasze dziecko ma u nas zapewnioną najlepszą, fachową opiekę. 

Centrum Dziecięce Jasia i Małgosi jest jednym z kilku legalnie działających prywatnych żłobków na terenie Łodzi.  

Dziecko jest księgą, którą powinniśmy czytać i w której powinniśmy pisać ~ Peter Rosegger

Podstawowym celem CENTRUM JASIA I MAŁGOSI jest umożliwienie wszechstronnego rozwoju każdego dziecka. Koncentrujemy się na zaspokojeniu indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Za pomocą różnego rodzaju metod, staramy się kształtować szeroko rozumiane zdolności poznawcze każdego dziecka. Koncentrujemy się na wzbudzaniu w dzieciach pozytywnych odczuć oraz rozbudowujemy empatyczne elementy ich osobowości, co jest szczególnie ważne u małych dzieci wyjątkowo wrażliwych emocjonalnie. Wytworzenie pozytywnych wzorców zachowań u małych dzieci powoduje że będą one wykazywały większą dbałość o siebie oraz o innych w przyszłym życiu.
Nasz punkt dba także o najmniejsze szkraby. Zapewniamy im spokojną i domową atmosferę , dbając jednocześnie o rozwój inteligencji sensoryczno-motorycznej. Wiemy jak ważna jest świadomość poznawcza małego dziecka, dlatego wspieramy chęć poznawania otaczającego je świata.
 W naszej placówce stawiamy na integrację dzięki czemu maluchy przyzwyczajają się do obecności innych dzieci. Natomiast dzieci strasze uczą się cierpliwości, tolerancji oraz metod rozwiązywania konfliktów. Wspólnie spędzony czas stymuluje wielopłaszczyznowy rozwój każdego dziecka. Dzięki odpowiedniej ilości opiekunek oraz niedużej grupie podopiecznych jesteśmy w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby maluchów takie jak: usypianie, głaskanie, przytulanie, śpiewanie itd... Nasze opiekunki to pogodne, pełne życia i kochające dzieci "ciocie".

Opieka nad dziećmi i przebywanie w ich towarzystwie to nasza pasja.